Bramy przesuwne samonośne

Nasza oferta na aluminiowe systemy ogrodzeniowe nie byłaby kompletna bez kompatybilnych, prostych w montażu oraz łatwych w obsłudze samonośnych bram przesuwnych. Wyróżniają się one licznymi atutami, a dzięki temu, że zaprojektowano je z myślą o komforcie użytkowników, cieszą się ogromną popularnością. Specyficzna konstrukcja sprawia, że tor ich ruchu przebiega wzdłuż ogrodzenia, co przekłada się na oszczędność przestrzeni potrzebnej do otwierania i zamykania bramy, a mechanizm odpowiedzialny za działanie pozwala na bezproblemowe przesuwanie skrzydła.

Bramy przesuwne samonośne - sprawdzone rozwiązania od renomowanego producenta

Proponowane w tej kategorii rozwiązania cenione są przede wszystkim za funkcjonalność, estetyczny wygląd oraz odporność na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Użyte do produkcji poszczególnych komponentów aluminium jest lekkie, ale bardzo trwałe i odporne na korozję, a po pokryciu odpowiednią powłoką będzie pasowało do wybranego systemu ogrodzeniowego tworząc jednolitą całość. Samonośna, przesuwna brama wjazdowa to opcja najchętniej wybierana przez właścicieli mniejszych posesji prywatnych oraz tych wykorzystywanych komercyjnie z wąskim podjazdem, ponieważ umożliwia zaparkowanie pojazdu blisko ogrodzenia. Atutem jest również fakt, że wersja samonośna nie posiada prowadnic, więc nawet jeżeli na jej drodze znajdzie się jakaś przeszkoda, to zostanie po prostu ominięta.

Aluminiowe systemy ogrodzeniowe Gatlo

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i złożenia zamówienia nie tylko na oferowane nowoczesne systemy ogrodzeniowe Gatlo, ale również prezentowane w tej kategorii bramy przesuwne samonośne. To rozwiązanie sprawdzone, cieszące się doskonałą opinią oraz bardzo dobrze sprawdzające się w codziennym użytkowaniu, które nie tylko zachwyca swoją funkcjonalnością, ale też walorami wizualnymi – warto więc zdecydować się na tę opcję. Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia oraz kontaktu z naszym biurem, jeżeli mają Państwo pytania dotyczące dostępnych w katalogu produktów.

gatlo system

Gatlo system

  • NIP: 5993171056
  • ul. Prosta 8
  • 66-470 Kostrzyn nad Odrą
  • woj. lubuskie